top of page

NAKLEJKI NA ŚCIANY

Naklejki na ściany to wspaniała forma dekoracji pokoju dziecka, klejenie jest łatwe i daje mnustwo zabawy w komponowaniu np. własnego lasu.

 

Z jakiego materiału są naklejki?

Wszystkie nasze naklejki wydrukowane są na matowej folii samoprzylepnej, przystosowanej do klejenia na ścianach. Niektóre z naszych naklejek pokryte są dodatkowo specjalnym laminatem chroniącym je przed zarysowaniem.

 

Czy naklejki posiadają tło?

Naklejki nie posiadają tła, są wycięte po obrysie, dzięki temu można przykleić je na dowolny kolor ściany.

Gdzie mogę umieścić naklejki?

Naklejki można umieścić na każdym rodzaju nawierzchni, która jest gładka np. ściana, meble, szyby, pojazdy. Klejona powierzchnia nie może być chropowata, musi być  sucha i niezapylona. Naklejki można naklejać na ścianach po 2-3 tygodniach od ostatniego malowania.

Jaką farbą powinna być pomalowana ściana?

Naklejki najlepiej sprawdzają się na ścianach pomalowanych farbami akrylowymi, farby lateksowe mają gorszą przyczepność.

Czy naklejka narusza ścianę podczas odklejania?

Naklejki można bezpiecznie usunąć ze ściany, jednak prosimy pamiętać że każde ściany są inne, dlatego nie dajemy gwarancji, że przy odklejaniu naklejki nie naruszy ona powierzchni farby. Naklejkę należy odklejać delikatnie napinając folię, ruch musi być regularny (nie można szarpać naklejką).

Naklejki na ściany
bottom of page