top of page

NAKLEJKI I ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości naklejek i etykiet samoprzylepnych do różnych zastosowań, drukujemy przy użyciu maszyn zapewniających fotograficzną jakość wydruku. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów pochodzących od najlepszych producentów z całego świata. Dzięki temu nasze naklejki i etykiety są estetyczne, trwałe oraz łatwe w aplikacji i demontażu. W zależności od przeznaczenia drukujemy na różnych materiałach. Dodatkowo możemy laminować oraz wycinać nasze naklejki i etykiety w dowolnym kształcie.  Laminat o wykończeniu mat lub połysk pokrywający folie nadaje jej wysoką odporność na zarysowania i promienie UV.

etykiety samoprzylepne
naklejki
Strona główna.png
123.png

ZASTOSOWANIE

- Etykiety samoprzylepne

- Naklejki krótkookresowe

- Naklejki długookresowe

- Naklejki fluorescencyjne

- Naklejki odblaskowe

- Naklejki podłogowe

- Naklejki magnetyczne

- Naklejki specjalistyczne na beton

- Naklejki metalizowane

- Szablony malarskie

RODZAJE FOLII DO DRUKU

FOLIA MONOMERYCZNA - to ekonomiczna folia przeznaczona do ogólnego zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Do krótko i średniookresowych aplikacji na równych powierzchniach. Występuje w wersji matowej, błyszczącej oraz przeźroczystej. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem. Laminowanie polega na naniesieniu na gorąco dodatkowej folii z filtrem UV na wydruk.

Trwałość folii 4 lat.

FOLIA POLIMEROWA - jest to folia do zastosowań średnio i długookresowych do ogólnego zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Charakteryzuje się doskonałą jakością wydruku. Folię można kleić na powierzchnie płaskie jak i delikatnie falowane, bardzo dobrze sprawdza się w delikatnych tłoczeniach na aucie. Występuje w wersji błyszczącej i przeźroczystej. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem.

Trwałość folii 7 lat.

FOLIA WYLEWANA - jest to folia do zastosowań o bardzo długim okresie trwałości i doskonałej jakości wydruku. Folia przeznaczona do oklejania aut, bardzo dobrze sprawdza się w trudnych przetłoczeniach oraz miejscach narażonych na ciężkie warunki atmosferyczne. Występuje w wersji błyszczącej i matowej. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem.

Trwałość folii 10 lat.

FOLIA EASY DOT - do aplikacji folii nie trzeba wykwalifikowanych aplikatorów nawet przy oklejaniu dużych powierzchni. Folia posiada specjalny punktowo nałożony klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz przeklejanie w inne miejsce bez straty właściwości klejących. Szczególnie przydatna do łatwousuwalnej reklamy na powierzchniach szklanych w witrynach sklepowych. Nie zaleca się aplikacji zadrukowanego materiału na zewnątrz.

FOLIA ODBLASKOWA - samoprzylepna folia odblaskowa została stworzona do produkcji znaków drogowych, tablic informacyjnych i reklamowych. Folia posiada w swojej strukturze system kulek szklanych zatopionych w transparentnej masie plastycznej. Charakteryzuje się doskonałą jakością wydruku w technologii latexowej.

Trwałość folii 5 lat.

FOLIA SZRONIONA - folia samoprzylepna dekoracyjna imitująca mrożone szkło, uniemożliwia wgląd do wnętrza pomieszczenia lecz dobrze rozprasza światło, dzięki temu pomieszczenie jest naświetlone. Może być naklejana od wewnątrz, jak i od zewnątrz pomieszczenia. Folia nadaje się do zadruku. Najczęściej występuje w kolorze srebrnym inne kolory sprowadzane są na specjalne zamówienie.

Trwałość folii 5 lat. 

FOLIA OWV (One Way Vision) - to specjalna, perforowana folia PCV przeznaczona do użytku na płaskich, przezroczystych powierzchniach, takich jak witryny sklepowe oraz środki transportu. Nadrukowany na folii obraz jest widoczny od zewnątrz, a perforacja pozwala na swobodne przechodzenie światła.

Trwałość folii 2 lata.

NAKLEJKI MAGNETYCZNE - drukujemy na specjalnej folii o grubości 0,7 mm, maksymalna szerokość roli to 61 cm. Naklejki nadają się idealnie jako magnes na lodówkę, tablice informacyjne, naklejki tymczasowe na samochód. Magnesy możemy przyciciąć do dowolnego kształtu. W przypadku zastosowań zewnętrznych sugerujemy zabezpieczenie wydruku laminatem o strukturze matowej lub błyszczącej.

bottom of page